תחומי התמחות המשרד

תביעות בגין רכוש
בתאונות דרכים רבות אתה לא אשם, אלא הנהג השני והוא אף הודה בפניך שלא שם לב והוא אשם. כאשר הוא מגיע לבית שלו ונותן גרסה לתאונה לסוכן הביטוח, פתאום עמדתו משתנה והוא כבר טוען כי אינו אשם. מה לעשות?
המשרד העורך דין נותן ייעוץ משפטי ומלווה לקוחות בכל "תביעות הפח". מדריך אותם בהגשת כתב תביעה לבימ"ש לתביעות קטנות באם הנזק קטן. מגיש כתב הגנה בשמם. אם הנזק גדול מגיש בשמם כתב תביעה לבימ"ש.

תאונות דרכים
חברות הביטוח אוהבות "קורבן ללא ייצוג משפטי" הם יכולים לסגור את התיק בתשלום נמוך יותר. נפגע מיוצג מקבל יותר וגם שכר טרחתו משולם על ידי חברת הביטוח, כך שהנפגע יכול רק להרוויח.
בנזק גופני המותיר נכות , הנפגע חייב ייצוג משפטי, אחרת הוא עלול לעשות טעויות שיכולות לעלות לו בעשרות אלפי שקלים ואף יותר.
משרד עורך הדין מתמחה בתביעות אלו , בהשגת פיצויים גבוהים . שכר הטרחה מבוסס על אחוזים מסכום הפיצוי, ולכן ישנו אינטרס משותף לקבל פיצוי גבוה ומהר.
 
תאונות עבודה
עובד שנפגע במהלך עבודתו עליו לפנות לביטוח הלאומי. במקביל עליו לתבוע את חברת הביטוח של המעביד שלו. לא תמיד שש המעביד לחשוף את חברת הביטוח, מכיוון שהוא עלול לשלם השתתפות עצמית, ודמי הביטוח שלו עלולים לעלות שנה שלאחר מכן בשל כך.העובד נבוך מאחר והוא מצוי בין הפטיש לסדן. בין הנזק הכבד שנגרם לו לבין המעביד שלו אותו הוא מכיר שנים רבות. העובד הנפגע חייב ייצוג משפטי שילווה אותו הן בהליכים השונים מול הביטוח הלאומי והן בהליכים השונים  מול חברת הביטוח של המעביד על מנת לקבל את המגיע לו. שכר הטרחה מבוסס על אחוזים מסכום הפיצוי, ולכן ישנו אינטרס משותף לקבל פיצוי גבוה ומהר .
משרד עורך הדין משמש אוזן קשבת לעובד הפגוע ונותן לו יחס אישי ומתפקד כ"נמר" מול הביטוח הלאומי ומול חברת הביטוח של המעביד. לאחרונה המשרד השיג לעובד 620,000 ₪ מהביטוח הלאומי ומחברת הביטוח.
 
רשלנות רפואית
תביעת רשלנות רפואית היא הקשה בין התביעות. קיים קשר של שתיקה בין הרופאים. קשה למצוא רופאים שיסכימו לחוות דעה כי עמיתם הרופא התרשל. אדם מן השורה אין לו את הכלים להתמודד מול אותו רופא, שבאופן טבעי אינו משתף פעולה ומתנער מכל אחריות לתוצאה.
משרד עורך הדין מקושר לרופאים מכל התחומים המוכנים לתת חוות דעת רפואיות כנגד אותו רופא. לאחרונה המשרד זכה בתביעה כנגד בית חולים שגרם במהלך לידה לפגיעה ברחם, וקיבל פיצוי מעל  500,000 ₪.
 
תאונות תלמידים
הילד שלנו נשלח לבית הספר או לגן ללמוד או לשחק וחוזר משם בלי אצבע. משרד החינוך אינו מגלה להורים כי ניתן לתבוע גם משרד החינוך עצמו או את העירייה בה ממוקם בית הספר, ושולח את ההורים לפוליסת תאונות תלמידים, שבמקים רבים אינה נותנת פיצוי לאירוע או נותנת פיצוי זעום.
משרד עורך דין מכיר היטב את כל פוליסות התלמידים, ובכל המקרים שטיפל הצליח להשיג סכומים נאים להורים. וזאת גם במקרים רבים בהם חברת הביטוח טענה תחילה להיעדר כיסוי ביטוחי או להיעדר זכאות לפיצויים או להעדר אחריות .
 
תאונות מדרכה
אזרח מטייל ברחוב לתומו, ולפתע נופל בגלל בור במדרכה. הוא מנסה את מזלו ופונה לעירייה, שמגלגלת את האחריות למשרד השיכון שמגלגל את האחריות לקבלן ששכח לכסות את הבור, והלה מגלגל את האחריות למפקח שלא פיקח היטב . מוכר?!
משרד עורך הדין אינו מוותר ולא נותן לאותם גורמים להתיש אותו, ומשיב מלחמה עד שהפיצוי לו זכאי אותו אזרח תמים יגיע לכיסו .יעידו על כך התביעות הרבות בהן זכה .
 
ליטיגציה בבימ"ש
משרד "ימיני את מושקין" מתמחה בהופעות בבתי משפט בכל התחום האזרחי. פעמים רבות תביעות נופלות וקמות על סדר הדין האזרחי .וכן בשל דרך טקטיקת ניהול המשפט לרבות אופן ניהול החקירות הנגדיות וכו'. המשרד בקי היטב הן בחומר האזרחי והן בפרוצדורה של ניהול המשפט ומנוסה מאוד ולזכותם של עוה"ד ניסיון מוכח של מעל  20 שנה בהופעות בבתי המשפט. השונים בכל הערכאות ובכל רחבי הארץ.
 
דיני תכנון ובנייה
שכן קיבל רישון בניה לביצוע הרחבה של הדירה שלו למרות שהדבר נעשה על חשבון הזכויות שלכם. האם ניתן למנוע זאת? אספתם חתימות מרוב דיירי הבניין המשותף להצמדת חלק מהרכוש המשותף לשטח הדירה שלכם ואולם שכן אחד מתנגד. הגישו כנגדכם כתב אישום בגלל פרגולה ללא היתר. מה עושים?
משרדנו מתמחה בהופעות בפני הערכאות השונות לרבות ועדות הערר לתכנון ובניה בכל רחבי הארץ העוסקות במקרים הללו.
 
מקרקעין
רכישת מגרש איננו דבר פשוט. קיימת חשיבות מרובה בידיעת דיני המקרקעין וחשיבות גדולה עוד יותר בידיעת דיני המיסוי של עסקאות אלו. קיימת חשיבות מרובה להתייעץ עם עורך הבקי בתחום על מנת לתכנן מראש את העסקה ואת המיסוי הצפוי בגין העסקה.
למשרד יש את תכניות החישוב התקדמות על מנת לצפות מראש את המיסוי הצפוי בגין העסקה. המשרד מתמחה בהגשת ערר למיסוי מקרקעין , ובמידת הצורך אף להגיש ערר לבית המשפט המחוזי.
 
חוזי מכירה / קנייה של דירות/ בנה ביתך
עסקה פשוטה, כשהכול מתפקד כמו שצריך. יחד עם זאת על המוכר להיות בטוח שהוא לא יצטרך לשלם מיסים. לא מס שבח ולא היטל השבחה. על הקונה לדעת מהו הסכום (אם יחוייב) בתשלום מס רכישה. ברכישת דירה מקבלן, עורך הדין של הקבלן מחוייב בנאמנות כלפי הקבלן.
משרד עורך דין מקרקעין עושה את הבדיקות הנדרשות לצורך המיסוי. מתמחה בניסוח הסכם שבו הכל ברור ללא "חורים" ושאלות לא ברורות. במקרה הצורך עורך הדין אף יעמוד לצד הלקוח שלו, וייצג אותו גם בהליכים משפטיים למקרה שבו העסקה עלתה על שרטון.
המשרד ייצג גם קבוצות רכישה וכן קבוצות בניה ומשתכנים שרכשו מגרשים לבנה ביתך במסגרת של הרחבות הקיבוצים
 
ייצוג במוסד לביטוח לאומי
הביוקרטיה גדולה. טפסים שונים ומשונים. התיישנות של תביעות תוך שנה ואף אחד לא מספר לעובד שנפגע. העובד שנפגע זקוק לאוזן קשבת וליד מלווה תומכת ובוטחת במסדרונות הביטוח לאומי.
במידת הצורך המשרד מתמחה גם בהגשת תביעות כנגד הביטוח לאומי בבית הדין לעבודה.

שירותי נוטריון ותרגומים
עו"ד ראובן מושקין נוטריונים מנוסים ובקיאים היטב במלוי יפוי הכוח הנדרשים על ידי הבנקים למשכנתאות ועל ידי החברות המשכנות. שני עורכי הדין זמינים ברוב שעות היממה, ומכינים את האישורים הנדרשים במקום וללא זמן המתנה. ניתן לתאם מיידית.
עו"ד ראובן מושקין דובר את השפה האנגלית כשפת אם, ולכן יש לו נסיון רב בביצוע תרגומים של מסמכים שונים הנדרשים על ידי  רשויות השלטון השונות ובהם תעודות נישואין, תעודות בגרות, תעודות לידה וכו'. עו"ד מושקין נבחר על ידי השגרירות הבריטית כרפרנט עבור ביצוע תרגומים של מסמכים שונים עם אישור נטריוני הנדרשים על ידם.
המשרד מתמחה גם בהכנת אישורי אפוסטיל עבור המדינות השונות בחו"ל.
 
משפחה / דיני אישות
המצב המשפטי הסבוך הקיים במדינת ישראל בתחום דיני האישות עקב החלת הדין האישי (המשפט העברי) על היהודים במדינה יוצר אתגרים משפטיים בעיקר בפני מי שמבקש להתגרש. ישנן שאלות רבות בכלל זה לאיזו ערכאה כדאי לפנות תחילה על מנת לקבל את מיטב הזכויות ובאופן היעיל והמועיל ביותר. לשם כך נדרשת מיומנות וניסיון בהופעות הן בפני בתי המשפט לענייני משפחה והן בפני בתי הדין הרבניים והכרת המטריה המשפטית לרבות הדין העברי בנוסף למשפט הישראלי. המשרד מנוסה בייצוג בפני כל הגרומים הרלבנטיים לרבות בתי הדין הרבניים בנוסף לשאר הערכאות.
סגירת תפריט