תאונת עבודה

כיצד נדע לאיזה עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה עלינו לפנות על מנת להטות את הכף לטובתנו? מה עלינו לעשות כאשר אנו מנוטרלים מעבודה עקב תאונה? מדוע פנייה לקבלת ייעוץ  משפטי היא הכרחית ולא רק בשל ההיבט הפיזי הכואב שבפרשה?

כאשר נפגעתם בתאונת עבודה, חשוב מאד לבחור עורך דין דיני עבודה שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה, ולא עורך דין רגיל אשר ידיעותיו בתחום התעסוקה לא יספיקו למימוש מטרותיכם המשפטיות. מהן בכלל מטרותיכם המשפטיות ומה יכולות להיות המטרות של המעסיק שלכם, כאשר אתם פצועים?

המטרות שלכם הן קודם כל להראות שהקשר בין הפציעה למקום העבודה הוא קשר נסיבתי. את זה ניתן להציג ללא כל קושי, כאשר הפציעה התרחשה כתוצאה מעבודת שטח באופן ישיר, אך כאשר אתם עובדים במקום אחר, כמו למשל במשרד או בתוך מסעדה, המעסיק תמיד יכול לפרש את המקרה תוך שהוא נעזר בכל מיני נימוקים המצביעים כי האשמה לפציעה לא באה כתוצאה ממקום העבודה, אלא כתוצאה מהרשלנות שלכם.

המטרה המרכזית שלכם – קבלת פיצויים מהמעסיק על התאונה

בואו נודה באמת, רוב הסיכויים שהפציעה תסתיים באובדן כושר עבודה זמני, במקרה הטוב, היות והיא גם יכולה להוביל לאחוזי נכות ואף לפיטורין, אך זה כבר נושא נפרד. כל עוד אתם מועסקים בחברה תחת אותו המעסיק, אתם זכאים לקבלת פיצוי מלא עקב התאונה, אם יוכח שהמעסיק ובאי כוחו אשמים בתאונה לנוכח רשלנותם בניהול מקום העבודה, או בהתאם לתנאים של הביטוח לאומי בכל הנוגע לנפגעי תאונות עבודה. לכן על מנת לזכות במלוא הזכויות שמגיעות לכם על פי החוק והפסיקה, מומלץ כי תפנו לעורך דין מקצועי ומומחה בתחום דיני העבודה.

עורך דין שמתמחה בנפגעי תאונת עבודה 

עורך דין תאונות עבודה ילמד את המקרה שלכם, וימצא את הקשר הנסיבתי שבין העבודה שלכם לבין הפציעה. הוא יתרגם זאת לכתב תביעה כנגד מקום העבודה כמו גם נגד חברת הביטוח, תוך שהוא מלווה אתכם לכל אורך התהליך במקצועיות מרובה, אך גם עם אדיבות ומתן יחס אישי.
סגירת תפריט